Powered by RND

UNZIP

Суспільне мовлення
UNZIP
Latest episode

Available Episodes

5 of 24
  • Смерть і вічне життя в музиці | митрополит Олександр Драбинко
    У новому епізоді подкасту Unzip Альберт Цукренко разом з Олександром Драбинко, митрополитом Переяславським і Вишневським слухають українські пісні про життя та смерть. Як звучить тема памʼяті в українській музиці різних часів? Чи може творчість подарувати вічне життя артистам? Та як трансформується музика та релігія під виклики сучасності?Пісні епізоду:1. Ярослав Гнатюк, заслужений симфонічний оркестр українського телебачення і радіо. Батьківська балада. Автори. Володимир Івасюк, Ростислав Братунь. 1982 р.2. Медікус, Олег Дорош. Ровесники. Автори: Олександр Білаш, Олександр Підсуха. Середина 70-х.3. Валерій Буймістер. Безсмертя. Автори: Анатолій Кос-Анатольський, П. Цитович. 1983 р.4. Віктор Тіткін. На березі вічності. Автори: Іван Карабиць, Богдан Олійник. 1979 р.5. Державна заслужена капела бандур України. Вічний революціонер. Автори: Микола Лисенко, Іван Франко. 1975 р.6. Діана Петриненко. Ні, я жива, я буду вічно жити (з опери Лісова пісня). Композитор Віт Кирейко. 1964 р.7. ВІА Беркут Івано-Франківськ. Бабусина ікона. Автори: Ігор Корнілевич - Анатолій Матвійчук. 1991 р.8. Дитячий фольклорний ансамбль Цвітень при хорі ім.  Верьовки. Всі язице восплещіте руками. 2005 р.Повні архівні записи пісень з епізодів подкасту Анзіп, слухайте на сайті Суспільне Медіатека.⁠ А ще більше культової музики, що сформувала українську націю, шукайте на Радіоточці.
    --------  
    1:00:48
  • Українські дуети від вінілів до стрімінгів | Tember Blanche
    У новому епізоді подкасту Unzip Альберт Цукренко разом з учасниками гурту Tember Blanche слухають українські дуети різних часів. Як вони звучали та про що в них співалося раніше? Для чого записують дуети сучасні артисти й артистки? А також, про виклики творчої взаємодії між двома артистами та яку музику вже можна називати ретро.Пісні епізоду:1. Надія Пащенко, Назарій Яремчук, ВІА Смерічка. Я - твоє крило. Автори: Івасюк, Роман Кудлик. 1975 р.2. Віталій Білоножко, Світлана Білоножко, група Міді-М. Щоб ти щасливою була. Автори: Олександр Осадчий, Вадим Крищенко. 1990 р.3. Микола Аркас, опера Катерина. Хор дівчат. Запис 2013 р.4. Іво Бобул, Лілія Сандулеса. Берег любові. 1991 р.5. Любов та Віктор Анісімови. Прийшло літо. Автори: Ірина Кириліна, Іван Царинний. 1984 р.6. Інеса Братущик, Орест Хома. Три дороги. Автори: Ігор Перчук, Зеновій Фиипчук. 1996 р.7. Микола Фокін, Михайло Шевченко. Київський вальс. Автори: Платон Майборода, Андрій Малишко. 1955 р.8. Тарас Петриненко, Тетяна Горобець. Пісня про пісню. Автор: Тарас Петриненко. 1989 р.Повні архівні записи пісень з епізодів подкасту Анзіп, слухайте на сайті Суспільне Медіатека. А ще більше культової музики, що сформувала українську націю, шукайте на Радіоточці.
    --------  
    49:06
  • Опера, панк-рок і дрони | Олександр Піпа
    Разом з екс-басистом «ВВ», учасником гуртів Attraktor та «Борщ», а також фанатом опери Олександром Піпою слухаємо оперні арії, записані в Україні з 1950-х до нашого часу, і говоримо про музику протесту, сучасну комерційну музику та недооціненість української естради 70-х. А ще - про те, як музиканти перепрофілюються на вбивць російських окупантів. Пісні епізоду:1. Борис Гмиря - Арія Остапа з опери «Тарас Бульба». Микола Лисенко. 1960 р.2. Attraktor+Plus - «Le veau d'or». 2016 р.3. Євген Станкович - «Квіт папороті. Майдан на Запорізькій Січі або Кузня». 2012 р.4. Микола Лисенко - Фрагмент опери «Коза-дереза». 1956 р.5. Костянтин Огнєвий - «Червона Рута». 1971 р.6. Ігор Шамо - Хор-опера «Ятранські ігри», 1-й заспів. 1982 р.7. ВІА «Медікус», вок. Олег Дорош - «Козацька балада». 1971 р.8. Зоя Гайдай - «Ангел Ночі» (арія з опери «Запорожець за Дунаєм» Семена Гулака-Артемовського). 1950 р.Проєкт був створений за підтримки Goethe-Institut в Україні.  Повні архівні записи пісень з епізодів подкасту Анзіп, слухайте на сайті Суспільне Медіатека.
    --------  
    1:00:00
  • Так про кохання більше не співають? | Тіна Кароль
    У новому епізоді подкасту UNZIP Альберт Цукренко разом з Тіною Кароль слухають пісні з архіву Українського Радіо про кохання. Чим вони відрізняються від романтичних композицій сьогодні? Як ця тема звучала раніше? І чи обовʼязковим є фізичне кохання? А також говоримо про нацвідбір на Євробачення-2025, проєкт «Дім звукозапису» та як зберігається архівна музика.Пісні епізоду:1. Софія Ротару. Тільки раз цвіте любов. Автори: Володимир Івасюк, Богдан Стельмах. 19752. ВІА Кобза. Люби мене. Автори: Олександр Білаш, Михайло Ткач. 19773. ВІА Ватра - Виший кохана сорочку. Михайло Мануляк, Ростислав Братунь. 19714. Віктор та Любов Анісімови. Повертайся скоріше. Автори: Сергій Бондаренко, Олег Римпинський. 19905. ВІА Світязь та Василь Зінкевич. Скрипка грає. Автори: Ігор Поклад, Юрій Рибчинський. 19816. Назарій Яремчук. Я не сумую за тобою. Автори: Мирослав Скорик, Олександр Вратарьов. 19807. Валентина та Альберт Цукренко. Море8. Анна-Марія та Жанна Боднарук. Не тополю високую. Автори: Віктор Рурак, Тарас Шевченко. 1994Повні архівні записи пісень з епізодів подкасту Анзіп, слухайте на сайті Суспільне Медіатека.
    --------  
    1:01:55
  • Альбом «Семафори», музичний Харків 80-х і 90-х та чому німці не розуміють українців | Жадан та Гуржи
    У новому епізоді подкасту UNZIP Альберт Цукренко разом з письменником Сергієм Жаданом та музикантом Юрієм Гуржи слухають пісні з архіву Українського Радіо повʼязані з Харковом. Також Жадан та Гуржи розповідають про новий спільний альбом «Семафори».  У цьому випуску ви дізнаєтесь про музичну сцену Харкова 80-х та 90-х, а також, чому німці досі не розуміють українців та дослухаються до росіян.  Пісні епізоду: 1. Харківський вокальний квартет: Т. Левіна, Н. Мартинова, В. Калюжа, О. Камеристий, ВІА Ритм – «Три сосни». Автори Б. Кисельов, С.Шумицький. 1972 рік.  2. ВІА Ритм – «Я співаю про Харків». Автори Микола Стецюн, Володимир Оршанський. 1976 рік.  2. Оркестр народних інструментів Харківського інституту мистецтв – «Молодіжна увертюра». Автор Петро Гайдамака. 1980 рік.  3. Фольклорний ансамбль села Богуславка Харківської обл – «Косив козак травку рано». 1982 рік.  4. Віталій Білоножко – «Ти земле моя». Автори Олександр Осадчий, Юрій Рибчинський. 1984 рік.  5. Хор Харківського оперного театру ім. Лисенка – «Рідний край ми споминаєм. Автор Семен Гулак-Артемовський». Запис 1985-го року. Повні архівні записи пісень з епізодів подкасту Анзіп, слухайте на сайті Суспільне Медіатека.
    --------  
    42:56

More Music podcasts

About UNZIP

Івасюк, ВІА Кобза, гурт Еней, ВІА Смерічка. А кого ще з українських музикантів 60-80 років XX століття ви знаєте? Чи багато їх пісень чули? В яких умовах тоді створювалася музика та який вплив має на сучасну? Анзіп — подкаст-занурення в музичні архіви української музики. Ви почуєте як ведучий Альберт Цукренко разом з гостями подкасту Unzip шукатимуть відповіді на питання нашої музичної ідентичності. А найголовніше — дивуватимуть вас піснями, знайденими в архівах Українського Радіо. Ще більше культової музики, що сформувала українську націю, шукайте на Радіоточці.
Podcast website

Listen to UNZIP, Song Exploder and many other podcasts from around the world with the radio.net app

Get the free radio.net app

  • Stations and podcasts to bookmark
  • Stream via Wi-Fi or Bluetooth
  • Supports Carplay & Android Auto
  • Many other app features

UNZIP: Podcasts in Family

Social
v7.17.0 | © 2007-2025 radio.de GmbH
Generated: 5/5/2025 - 2:34:33 PM