Powered by RND
PodcastsHistoryБез оголошення війни
Listen to Без оголошення війни in the App
Listen to Без оголошення війни in the App
(524)(250,057)
Save favourites
Alarm
Sleep timer

Без оголошення війни

Podcast Без оголошення війни
BOV Media
Сьогодні ми часто проводимо паралелі з тим, що відбувалось під час другої світової та світом після неї. Олександр Аврамчук та Ілля Кабачинський у подкасті Без о...

Available Episodes

5 of 235
  • Як Черчилль, Сталін і Рузвельт ділили світ на Тегеранській конференції. Без участі світу
    У момент, коли виходить цей епізод, США, Росія і, схоже, Китай, ділять сфери впливу у світі. Поруч намагається стояти Європа, хоча вона у ролі того, хто наздоганяє. Багато аналогій проводять з Ялтинською конференцією, але ми хочемо розповісти про її предвісника — конференцію у Тегерані у 1943 році. Вже тоді три держави планували, яким буде світ після завершення WWII. Без участі цього світу. Ми також розповідаємо про сервіс Конверти від ПриватБанк. Конверти допомагають контролювати свої кошти, відкладати їх на великі покупки чи просто на заощадження, розподіляти. Ви можете зробити спільний конверт для сімʼї чи разом з друзями, а ще — використати як спосіб збору донатів: це швидко, легко і зручно. Відкрити можна до 15 конвертів одночасно! Більше про Конверти — ⁠⁠⁠за посиланням⁠⁠⁠.
    --------  
    41:38
  • Як Японія почала Другу світову війну – так, є й така думка
    Ми звикли вважати, та й в книжках так пишуть, що WWII почалась у 1939 році. Та існує й інша думка серед істориків: через свою європоцентричність ми забуваємо дивитись в інші частини світу. А насправді, поки Гітлер лише будував свої плани, а Франція та Британія сподівались на мирні часи, в Азії все палало. Через Японію. Історики кажуть, що початком WWII можна вважати і 1937-й і навіть 1931-й. Наш класний друг та партнер —⁠⁠⁠⁠⁠⁠COMFY⁠⁠⁠⁠⁠⁠, намберван з техніки та гаджетів. У ⁠COMFY⁠ є все: як у застосунку чи на сайті, так і в мережі з більш як ста магазинів по всій Україні.
    --------  
    33:29
  • Sputnik moment: як СРСР розвивав космічну програму (не без українців)
    Sputnik moment — момент подиву американського суспільства, що Радянський Союз запустив штучний супутник у космос раніше за них самих. У цьому епізоді розповідаємо, як німецькі та українські вчені допомогли трапитись радянській ядерній програмі і звідки взагалі взявся той штучний супутник.Наш класний друг та партнер —⁠⁠⁠⁠⁠COMFY⁠⁠⁠⁠⁠, намберван з техніки та гаджетів. У ⁠COMFY⁠ є все: як у застосунку чи на сайті, так і в мережі з більш як ста магазинів по всій Україні.
    --------  
    38:26
  • Як жив Іван Мазепа: не тільки про Північну війну та анафему
    Після перемоги над Фʼюрі український боксер Олександр Усик підняв над головою шаблю Мазепи. Ми собі подумали: а чому б про це не розповісти. Не про Усика і не про шаблю, а про самого Івана Мазепу — це дійсно видатна постать української історії, настільки, що він навіть на 10 гривнях зображений. Та й життя у нього — хоч фільм знімай. Партнер епізоду — ПриватБанк і сервіс ⁠⁠⁠Привіт⁠⁠⁠. Це платформа знижок та кешбеків у Приват24, де зібрані вигідні пропозиції від ПриватБанку та партнерів — вигода до 10%. Всі пропозиції — персоніфіковані, можна вибрати всі доступні опції зі списку одразу, а на додачу — виводити кешбек можна від будь-якої суми.
    --------  
    39:23
  • 4 можливих війни, яких ми не чекаємо: у Африці, Європі та на Близькому Сході
    Війни, про які ми говоримо у цьому епізоді, не є активними. І навіть на 50% не стартували. Деякі навіть на 10%. Але це не означає, що вони неможливі, бо у наш час можливо взагалі все що завгодно, як ми бачимо. Ми не обирали міфічні причини агресії, навпаки — розповідали про конфлікти, що можуть спалахнути, бо цьому є причини. І трохи навіть поговорили про можливі наслідки. Наш класний друг та партнер — ⁠⁠⁠⁠COMFY⁠⁠⁠⁠, намберван з техніки та гаджетів. У ⁠COMFY⁠ є все: як у застосунку чи на сайті, так і в мережі з більш як ста магазинів. Забігайте дивитись та купувати все, що вам потрібно. А ще COMFY постійно підтримує ЗСУ і передали на потреби армії понад 140 млн гривень.
    --------  
    33:33

More History podcasts

About Без оголошення війни

Сьогодні ми часто проводимо паралелі з тим, що відбувалось під час другої світової та світом після неї. Олександр Аврамчук та Ілля Кабачинський у подкасті Без оголошення війни розповідають про події минулого, щоб краще зрозуміти майбутнє.
Podcast website

Listen to Без оголошення війни, The Rest Is History and many other podcasts from around the world with the radio.net app

Get the free radio.net app

  • Stations and podcasts to bookmark
  • Stream via Wi-Fi or Bluetooth
  • Supports Carplay & Android Auto
  • Many other app features
Social
v7.8.0 | © 2007-2025 radio.de GmbH
Generated: 2/22/2025 - 10:03:35 PM