Powered by RND
Listen to Przyroda Dzieciom in the App
Listen to Przyroda Dzieciom in the App
(524)(250,057)
Save favourites
Alarm
Sleep timer
Save favourites
Alarm
Sleep timer
HomePodcastsKids & Family
Przyroda Dzieciom

Przyroda Dzieciom

Podcast Przyroda Dzieciom
Podcast Przyroda Dzieciom

Przyroda Dzieciom

Kamila Pomacho-Komar
add
Dźwięki natury dla najmłodszych prezentują: Kamila Pomacho-Komar i Dominik Komar.Więcej o naszych projektach dla najmłodszych znajdziesz na naszej stronie na Fa...
More
Dźwięki natury dla najmłodszych prezentują: Kamila Pomacho-Komar i Dominik Komar.Więcej o naszych projektach dla najmłodszych znajdziesz na naszej stronie na Fa...
More

Available Episodes

5 of 14
 • Przyroda Dzieciom #14: Tereny podmokłe
  Książka "Przyroda Dzieciom: W lesie" już w sprzedaży! KUP ONLINE: https://ninaimiko.plDziękujemy pięknie naszym Patronom, którymi zostali: Ania, Łukasz i mała Dominika Maciochowie oraz Królik Kajtuś! Jeżeli podoba Ci się to, co robimy i chcesz pomóc nam się rozwijać, możesz to zrobić poprzez dobrowolną wpłatę na serwisie Patronite, pod adresem https://patronite.pl/przyrodadzieciomW dzisiejszym odcinku wybierzemy się na spacer przez mokradła, które są domem dla wielu gatunków zwierząt. Poznamy bzyczącego derkacza, posłuchamy piszczenia rycyka, spotkamy ropuchę i bociana czarnego. Na koniec - a jakże - będzie czas na zagadki :) Do usłyszenia!
  9/5/2021
  8:11
 • Przyroda Dzieciom #13: W tundrze
  W dzisiejszym odcinku odwiedzimy mroźne obszary skandynawskiej tundry, którą zamieszkują wyjątkowe gatunki zwierząt. Spotkamy mruczącego pod nosem renifera i warczącego rosomaka, posłuchamy gdakania pardwy i brzęczenia komarów. Na końcu zaprosimy wszystkich Małych Odkrywców do wspólnego zgadywania. Do usłyszenia!Jeżeli podoba Ci się to, co robimy, nie zapomnij zasubskrybować "Przyrody Dzieciom" oraz polubić naszej strony na Facebooku: https://www.facebook.com/NinaiMiko/Jeżeli chcesz, możesz również wesprzeć nas dobrowolną wpłatą w serwisie Patronite, pod adresem: www.patronite.pl/przyrodadzieciom. Patronami tego odcinka są Ania, Łukasz i mała Dominika Maciochowie. Dziękujemy!
  24/1/2021
  6:33
 • Przyroda Dzieciom #12: Tereny polarne
  W dzisiejszym odcinku wybierzemy się za koło podbiegunowe, aby poznać zwierzęta, których domem jest daleka północ. Usłyszymy lisa polarnego, alczyka i piżmowołu, wypłyniemy też kutrem na spotkanie z wielorybem. Na koniec będzie okazja aby wspólnie z dziećmi pozgadywać odgłosy borealnej fauny. Do usłyszenia!Jeżeli podoba Ci się to, co robimy, nie zapomnij polubić naszej strony na Facebooku: https://www.facebook.com/NinaiMiko/Możesz również wesprzeć nas dobrowolną wpłatą w serwisie Patronite, pod adresem: www.patronite.pl/przyrodadzieciom.
  17/1/2021
  7:55
 • Przyroda Dzieciom #11: W fiordzie
  W dzisiejszym premierowym odcinku 2. sezonu "Przyrody Dzieciom", przenosimy się na północ Europy - do Skandynawii. Spacerując po brzegu fiordu posłuchamy skrzeczenia maskonura, dowiemy się ciekawostek o lemingach, poznamy głuptaka i alkę. Na koniec oczywiście zapraszamy Was do zgadywania odgłosów zwierząt :)Jeżeli podoba Ci się to, co robimy, nie zapomnij polubić naszej strony na Facebooku: https://www.facebook.com/NinaiMiko/Możesz również wesprzeć nas dobrowolną wpłatą w serwisie Patronite, pod adresem: www.patronite.pl/przyrodadzieciom.
  10/1/2021
  7:06
 • Przyroda Dzieciom #10: W ogrodzie
  W dzisiejszym odcinku poznamy zwierzęta, które przyzwyczaiły się do obecności człowieka i które można spotkać w ogrodzie. Nauczymy się rozpoznawać wróbla, posłuchamy skrzeczenia sroki, brzęczenia pszczoły, a nawet... fukania jeża ;-) Na koniec będzie okazja do wspólnych zgadywanek. Zapraszamy!Nie zapomnijcie także polubić naszej strony na Facebooku :) https://www.facebook.com/NinaiMiko/
  16/8/2020
  5:38

More Kids & Family podcasts

About Przyroda Dzieciom

Dźwięki natury dla najmłodszych prezentują: Kamila Pomacho-Komar i Dominik Komar.Więcej o naszych projektach dla najmłodszych znajdziesz na naszej stronie na Facebooku: https://www.facebook.com/NinaiMiko/ - zapraszamy :)Jeżeli podoba Ci się to, co robimy, możesz pomóc nam podnosić jakość podcastu, wspierając nas dobrowolną wpłatą w serwisie Patronite, pod adresem: www.patronite.pl/przyrodadzieciom.
Podcast website

Listen to Przyroda Dzieciom, everymum and Many Other Stations from Around the World with the radio.net App

Przyroda Dzieciom

Przyroda Dzieciom

Download now for free and listen to the radio easily.

Google Play StoreApp Store